Horácké novinyVychází každý týden ve středu a v pátek. Objednávka předplatného

Horácké noviny v nové podobě

14.05.2020

Doba je těžká a ať chceme nebo nechceme, téměř všechno se mění. Situace je natolik složitá, že se mění i Horácké noviny. Je to na jednu stranu nepříjemné, ale musí-li změna přijít, tak musí být jednoznačně k lepšímu.


Horácké noviny budou vycházet jednou týdně, vždy ve čtvrtek, v nové podobě. Každý týden se tak dočkáte dvaceti stran nejen zpravodajství, ale i zajímavého čtení z Třebíčska a také více zábavy. Chceme, aby vás nové Horácké noviny nejen informovaly, ale také bavily a měli jste je rádi, tak jako dosud. Poprvé takto vyjdeme už ve čtvrtek 14. května.

Dvacet stran nabídne i více prostoru pro reportáže ze všech koutů našeho okresu. I když současná situace nám komplikuje vše, co se dá, nic se nekoná, a tak hledat témata není jednoduché. Ale i to má svoje pozitivní stránky, nacházíme kouty, kam bychom se jinak nedostali.

Chceme, aby Horácké noviny byly pro vás, ale především o vás. Budeme rádi za každý typ na zajímavou reportáž. Náš okres je krásný a máme tu skvělé lidi a o nich je třeba psát. Děsivých zpráv jsou plné všechny televize, ale těch pozitivních je jako šafránu.

Děkujeme všem našim čtenářům za přízeň, kterou nás obdařujete a věříme, že nám ji zachováte i v této nové době. Nám paradoxně práce neubude, ale spíše naopak. Naším záměrem je totiž, samozřejmě s trochou nadsázky, nahradit kvantitu kvalitou.

Už za týden a den, ve čtvrtek 14. května, přijde ten den D. Věříme, že všechno dobře dopadne a vám se bude nový formát líbit. Máme svoji práci rádi a věříme, že se to promítne i do nových Horáckých novin. I pro nás je to výzva, ke které se stavíme čelem. V současné situaci jiná cesta není a chceme-li dělat dobré noviny, musíme tuto dobu respektovat.

Takže ve čtvrtek 14. května dostanete do rukou nové Horácké noviny. Držte nám palce, aby se nám povedly a my budeme držet palce vám, aby se vám líbily. Vaši podporu teď budeme potřebovat. Společně to dáme.

Autor: pch
« zpět | Sdílet: FacebookJagg.czLinkuj.czGoogleTwitter tisk